Opieka nad osobami starszymi

Mając na uwadze dużą trudność, z jaką związana jest sprawowana samodzielnie opieka nad osobami starszymi, w szczególności, gdy są one poważnie chore (psychicznie lub fizycznie), dostarczamy naszym klientom usługi opieki długoterminowej i godzinowej, w zależności od bieżącego zapotrzebowania i oczekiwań członków rodziny.

Możliwość przekazania obowiązków w zakresie opieki, profesjonalnej kadrze, pozwala członkom rodziny na swobodną kontynuację aktywności zawodowej, bez obaw o bezpieczeństwo i komfort seniora w czasie gdy są oni w pracy. Dzięki zatrudnieniu opiekuna, osoba starsza nadal może przebywać w bezpiecznym i znajomym jej otoczeniu, a ryzyko zamieszkania w domu spokojnej starości zostaje zredukowane do minimum.

Każdorazowo oferta dostosowywana jest do potrzeb rodziny i stanu zdrowia seniora. Poza sprawowaniem opieki (godzinowej lub długoterminowej), firma zapewnia (w razie potrzeby) wsparcie w czynnościach dnia codziennego takich, jak: przygotowywanie posiłków, porządkowanie domu, zakupy, organizowanie czasu.

Witaj! Nazywam się dr Tomasz Orzechowski i jestem specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa. Bloga prowadzę aby informatyzować Was o ciekawych rzeczach ze świata medycyny. Za pomocą tego bloga chcę tez w jakiś sposób pomagać ludziom, jeśli masz jakieś medyczne pytania lub chcesz usłyszeć moja opinię to zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Wszelkie prawa zastrzeżone (C)